رفتار ترافیکی

امروز تو یه ترافیک سنگین گیر افتادم ، در همین حین صدای آژیر آمبولانس فضا رو پر کرده بود ،من از که از لاین سرعت به لاین کناری اومدم وقتی آمبولانس از کنارم رد شد دیدم راننده های عزیز و کم عجله ، با اشتیاق فراوان و با زور  گاز و قلدری تلاش می کنن که پشت آمبولانس بیفتن و از ترافیک ، سریع تر عبور کنن! واقعا به مردممون امیدوارم شدم که چه قدرررر برا وقتشون ارزش قایل میشن ، چه قدررر به حقوق همدیگه احترام میذارن ،چه قدررر برا اون مریض بخت برگشته ملاحظه کاری می کنن ، بنده هم که همیشه سعی می کنم در کسوت شاگردی باشم ایشاللا دفعه بعدی برای اجرای همچین آموزه ای بس گهربار و درس پس دادن به اساتید گرامی اولین کسی که پشت آمبولانس میفته خودممممم!

/ 5 نظر / 26 بازدید
م.ن.آزادانی

ان شاءالله که این طور نباشه ای کاش یه خورده به رفتار هایی که ازمون سر میزنه دقت میکردیم شاید یکم تفکر بد نباشه

دخترچه

حس اینکه فکر می کنن الان خیلی زرنگند و بقیه حالیشون نیست خیلی تو اعصابه. بعد اکثر این آدمها کلی هم ادعاشون میشه و در نقد بی فرهنگی ایرانی ها از همه سبقت می گیرند. جالبه که ممکنه بهترین ماشین زیر پاشون باشه و آخرین مدل گوشی رو هم مثلا داشته باشند!...[ناراحت] این چیزها توی مملکتمون خیلی اذیتم می کنه.... نمی دونم روزی میرسه که اسن جور رفتارها کمتر بشه یا نه!

رها

باشد که رسدِگار شوید و خداوند مَنّان از شما بپذیراید نقطه سر خط

وحید53

شاید در ان امبولانس عزیزان ما باشد و یا شاید ماشین اتش نشانی به خانه ی ما یاعزیزانمان می رود

آلیس

آره بابا مردممون خیلی برای همه چیز ارزش قائلن، میفتن دنبال آمبولانس که مطمئن بشن کسی راهشو سد نمیکنه و به سلامت بیمارِ عزیز رو به بیمارستان میرسونه. بعله همچین آدمای ملاحظه کار و پیگیری هستیم!!